Wyjątkowa willa usługowa

Warszawa, Praga-Północ, ul. Kłopotowskiego 11
Powierzchnia
334 m2
Piętro
Piwnica, Parter, I i II piętro
Stan wykończenia
Deweloperski
Status
Gotowy do odbioru
Przeznaczenia
Stomatologia, atelier, restauracja
Oferujemy do sprzedaży wyjątkową willę usługową położoną w zabytkowej kamienicy w sercu Pragi przy ul. Kłopotowskiego 11. Ten przestronny lokal umożliwia oferuje możliwość prowadzeniea działalności w niepowtarzalnej atmosferze i doskonałej lokalizacji.
W skład willi usługowej wchodzi piwnica, parter, I i II piętro. Do lokalu prowadzą niezależne wejścia od strony ulicy i dziedzińca. Willa usługowa składa się on z sali głównej, toalet oraz przedsionków. W nieruchomości można prowadzić każdy profil działalności. Lokal ze względu na swoje walory reprezentacyjne idealnie sprawdzi się pod działalność typu: centrum stomatologiczne, kosmetyczne, atelier, bądź restauracje.

Zapraszamy na spotkanie

Marvipol Development S.A.

Warszawa,
ul. Prosta 32

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 09:00 - 17:00
Sob.: 10.00 - 14.00

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na poszczególne formy kontaktu:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowych dotyczących oferty Spółek z Grupy Marvipol. Wykaz Spółek znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/lista-spolek.
  Wyrażam zgodę na kontakt:

  Musisz wyrazić zgodę na powyższe zapisy, aby móc wysłać formularz.

  Wyrażam zgodę na otrzymanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowej o ofercie współpracujących z Marvipol Development S.A. doradców kredytowych, aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/kredyty/.
  Wyrażam zgodę na kontakt:

  * - pole obowiązkowe

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*