Nowa inwestycja w Gdańsku

Zainwestuj na Wyspie Spichrzów

Chmielna 78 Hotel Gdańsk ****

Inwestycja Chmielna 78 Hotel Gdańsk **** jest położona na gdańskiej Wyspie Spichrzów przy ul. Chmielnej 78/80. Obiekt oferuje 332 lokale z dostępem do bogatej infrastruktury hotelowej w standardzie ****. W ofercie dostępne są lokale 1-, 2-, 3-pokojowe o metrażach od 18 do 60 m2.

Chmielna 78 Hotel Gdańsk **** to idealna propozycja dla osób chcących ulokować kapitał na rynku nieruchomości. Doskonałe położenie obiektu, bliskość morza oraz liczne atrakcje turystyczne sprawią, że lokal będzie cieszył się dużym zainteresowaniem turystów przez cały rok.

Jest to kolejny projekt którym będzie zarządzał zespół profesjonalistów w branży hotelarskiej doskonale funkcjonującego obiektu Royal Tulip Warsaw Apartments w Warszawie.

Wnętrza kształtowane przez światło

Inwestycja wyróżnia się odmiennym i surowym kierunkiem w projektowaniu. Duże przeszklenia w postaci panoramicznych okien, pozwolą cieszyć się naturalnym światłem, które będzie korespondowało z metalicznymi bryłami we wnętrzu i tańczyło na ścianach otwartej przestrzeni.

W budynku zostaną zastosowane rozwiązania „SMART”, które znacznie podniosą komfort użytkowania apartamentów i części wspólnych. Wśród nich znajdą się m.in. następujące udogodnienia: system elektronicznego check-inu i check-outu oraz zdalnie sterowany parking.

Obiekt został zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie gości. Wnętrza są przestronne, jasne i nowoczesne, a bogato wyposażone części wspólne spełnią najwyższe oczekiwania ich użytkowników.

Zainwestuj i zarabiaj

4-gwiazdkowy
standard
332
lokale
Dostępne metraże
od 18 do 60 m2
Wykończenie
i wyposażenie pod klucz
Lokalizacja
w sercu Gdańska

Lokale wykończone i wyposażone pod klucz

Nabywając lokal w inwestycji Chmielna 78 Hotel Gdańsk ****, wybierasz najwyższy standard, przemyślaną koncepcję architektoniczną oraz komfortowe wnętrza i części wspólne.

Każdy lokal jest umeblowany, posiada łazienkę oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Nowoczesne, klimatyzowane wnętrza zaskakują przytulnością, a ich aranżacja sprzyja atmosferze wypoczynku.

Sprawdź prognozowany roczny przychód *

Wybierz lokal

Prezentowane lokale są przykładowe *
Niniejsza symulacja ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego ani gwarancji uzyskania wskazanych wyników w przyszłości.

Wskazany powyżej przychód został skalkulowany na podstawie dostępnych danych rynkowych w zakresie średniego obłożenia i ceny noclegu w podobnych obiektach na terenie Trójmiasta. Ostateczna kwota przychodu może różnić się od zaprezentowanej, zarówno w górę jak i w dół i będzie zależała od faktycznie uzyskanego przychodu z dzierżawy lokali, który będzie pochodną uzyskanego obłożenia hotelu i ceny lokalu w danym okresie rozliczeniowym. Operator ani Spółka Marvipol Gdańsk Chmielna sp. z o.o. w żaden sposób nie gwarantują uzyskania żadnego elementu zmiennego w wyżej wskazanym modelu. Operator będzie dążył do uzyskania jak najwyższych przychodów z dzierżawy.

Wybierz swój lokal

Unikalny obiekt z bogatą ofertą udogodnień

Całodobowa
recepcja
Sale
konferencyjne
Nowoczesna
siłownia
Przestrzeń
coworkingowa
Parking
podziemny

Model biznesowy

 • Model podziałowy – 50% przychodu dla właścicieli lokali
 • Zarządzanie hotelem przez doświadczonego operatora
 • Bezobsługowa inwestycja – umowa dzierżawy na 10 lat 
 • Możliwość odliczenia VAT
 • 14 dni pobytu właścicielskiego (poza wysokim sezonem)
 • Koszty bieżącej eksploatacji pokrywa operator

Dlaczego warto zainwestować na trójmiejskim rynku nieruchomości

Gdańsk jest jednym z najchętniej i najczęściej odwiedzanych miast w Polsce. W roku 2023 Gdańsk odwiedziło ponad 4,1 mln gości z czego blisko jedna czwarta to turyści zagraniczni głównie ze Skandynawii, z Wielkiej Brytanii czy Niemiec (na podstawie Badań Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Pomorskiego Instytutu Naukowego im. Prof.
Brunona Synaka).

Galeria

Lokalizacja

Gdańsk to wyjątkowe miejsce, gdzie historia przenika się ze współczesnością, a biznes rozwija się tak prężnie, jak turystyka. Magiczny klimat Głównego Miasta, unikatowa architektura, piękne i rozległe plaże, a także szeroki wachlarz atrakcji turystycznych to powody, dla których Gdańsk jest niepowtarzalnym miejscem na mapie Europy.

Wyspa Spichrzów na której znajduje się inwestycja to jedyne takie miejsce na mapie Trójmiasta. Mieści się tuż przy gdańskim Głównym Mieście pomiędzy rzekami Motławą a Nową Motławą. Wyspę Spichrzów charakteryzuje idealna harmonia i równowaga pomiędzy tym, co zabytkowe i nowe.

Na terenie Wyspy Spichrzów znajdziemy liczne restauracje oferujące kuchnie z całego świata, kawiarnie i sklepy. To też przestrzeń tętniąca życiem wypełniona wyjątkowymi miejscami rozrywki i urokliwymi terenami rekreacyjnymi.

Infrasktuktura
KULTURA
URODA
BANKOMATY
SKLEPY
GALERIA HANDLOWA
RESTAURACJA
APTEKA
STACJA PKP
Warte uwagi
6 min do ul. Długi Targ
9 min do sławnego Żurawia
10 min do Bazyliki Mariackiej
10 min do Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego
10 min do Muzeum Narodowego
11 min do Centrum Sztuki Nowoczesnej

Poznajmy się

Unique Hotels & Apartments to renomowany operator, specjalizujący się w kompleksowej obsłudze obiektów najmu krótko i długo terminowego. Dzięki temu właściciele lokali mogą skorzystać z kompleksowej opieki obejmującej: dynamiczne zarządzanie ceną, profesjonalną obsługę gości, wsparcie techniczne, marketing i efektywne gospodarowanie kosztami. Z tego powodu właściciel nie musi martwić się o maksymalizację przychodów z dzierżawy, a inwestycja staje się w pełni bezobsługowa. Zespół Unique Hotels & Apartments tworzy grupa profesjonalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Nasze doświadczenie zdobyliśmy m.in. zarządzając obiektem Royal Tulip Warsaw Apartments, który w ciągu pierwszego roku swojego funkcjonowania stał się najwyżej ocenianym dużym miejscem noclegowym w Warszawie.

Zapraszamy na spotkanie

Chmielna 78 Hotel Gdańsk ****

Gdańsk, Śródmieście
ul. Chmielna róg Toruńskiej

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 09:00 - 17:00

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na poszczególne formy kontaktu:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowych dotyczących oferty Spółek z Grupy Marvipol. Wykaz Spółek znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/lista-spolek.
  Wyrażam zgodę na kontakt:

  Musisz wyrazić zgodę na powyższe zapisy, aby móc wysłać formularz.

  Wyrażam zgodę na otrzymanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowej o ofercie współpracujących z Marvipol Development S.A. doradców kredytowych, aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/kredyty/.
  Wyrażam zgodę na kontakt:

  * - pole obowiązkowe

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*