23 apartamenty w sercu Powiśla

Nowoczesność wpisana w historię

Na granicy modnego Powiśla i zabytkowego Starego Miasta powstała nietuzinkowa inwestycja – ROTUNDA DYNASY. Otoczona starodrzewiem Parku Kazimierzowskiego została zaprojektowana tak, by cieszyć koneserów piękna i miłośników życia w harmonii z naturą. Unikatowy budynek o niebanalnej architekturze zrealizowany w oparciu o szlachetne materiały pomieści tylko 23 apartamenty. Każdy z nich to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń, możliwa do zaaranżowania według indywidualnych potrzeb.

W oryginalną konstrukcję inwestycji zostały wpisane panoramiczne 3-metrowe okna bez podziałów z wyjściem na przestronne loggie czy ogrody. Na szczególną uwagę zasługują apartamenty znajdujące się na pierwszej kondygnacji – przynależne do nich ogrody mają powierzchnie nawet około 180 m².
Nowoczesność
wpisana w historię
Historyczne mury Rotundy na Dynasach zostały wskrzeszone po latach. Zachowany fragment oryginalnego budynku, mur części przyziemia, wpisano w architekturę nowego obiektu.
Piękno ukryte
w detalu
Połączenie unikatowej architektury z zamiłowaniem do sztuki i designu. Posadzki w częściach wspólnych pokryła kamienna mozaika, ciekawie komponująca się ze stalowymi balustradami oraz anodowanymi na złoto elementami wykończenia.

U styku sztuki
i architektury
Centralną część bryły stanowi jedyne w swoim rodzaju atrium, sięgające szczytu budynku, rozjaśnione naturalnym światłem wpadającym do wnętrza przez imponujący świetlik.

Architektura

Rotunda Dynasy to miejsce, które łączy w sobie unikatową architekturę z zamiłowaniem do sztuki i designu. Bryła budynku w kształcie rotundy wykończona zostanie mocnymi, przestrzennymi płytami ze szlifowanego betonu architektonicznego z efektem rzeźbiarskim, którym lekkości i elegancji dodadzą panoramiczne okna, portfenetry i szklane balustrady. Centralną część bryły stanowić będzie jedyne w swoim rodzaju atrium, sięgające szczytu budynku, rozjaśnione naturalnym światłem wpadającym do wnętrza przez imponujący świetlik.

Pracując nad projektem Rotundy architekci, starali się przede wszystkim nawiązać do charakteru okolicznej zabudowy, przywołując czasy świetności przedwojennych Dynasów.

Kwintesencja komfortu

  • System zaawansowanego sterowania mieszkaniem z poziomu smartfona
  • Pełna klimatyzacja w każdym pomieszczeniu
  • Grzejniki kanałowe
  • Wewnętrzna stacja uzdatniania wody
  • Dwa miejsca parkingowe przynależące do jednego mieszkania
  • Punkty zasilania do ładowania samochodów elektrycznych
  • klimatyzowana siłownia
  • Sauny

Przestrzenie wspólne

Zewnętrzna forma Rotundy Dynasy koresponduje ze szlachetnymi materiałami, które znajdą się we wnętrzach apartamentowca. Posadzki w częściach wspólnych pokryje kamienna mozaika, ciekawie komponująca się ze stalowymi balustradami oraz anodowanymi na złoto elementami wykończenia.
Rotunda Dynasy wypełniona licznymi udogodnieniami zapewni komfort życia na najwyższym poziomie. Jednym z nich będzie całodobowa recepcja z obsługą concierge. Przy holu głównym znajdzie się foyer, oferujące nietuzinkową przestrzeń na spotkania biznesowe czy towarzyskie. Kondygnacja pierwsza zaoferuje w pełni wyposażoną, klimatyzowaną siłownię oraz sauny.

Apartamenty

Lokalizacja

W unikalnej lokalizacji Parku Kazimierzowskiego, przy ulicy Dynasy – właśnie tu powstaje apartamentowiec. To samo serce Powiśla, które dzięki postępującej rewitalizacji, wyrasta na najbardziej pożądane miejsce do życia w Warszawie.

Nowoczesny budynek Rotundy Dynasy został stworzony dla koneserów piękna i miłośników życia w harmonii z naturą. Otoczenia starodrzewia pozwoli przyszłym mieszkańcom odetchnąć od uroków wielkomiejskiego życia, które jednocześnie, dzięki wyjątkowemu sąsiedztwu, będą zawsze na wyciągnięcie ręki.

HISTORIA

Marzenie o pewnym obrazie
1894
Historia Rotundy Dynasy zaczyna się od marzenia o pewnym obrazie. W 1984 roku Henryk Lgocki, miłośnik Tatr, wpadł na pomysł namalowania gigantycznej panoramy gór. Swoją wizję przedstawił dwójce artystów - Włodzimierzowi Tetmajerowi i Wicentemu Wodzinowskiemu. Zafascynowani pomysłem twórcy wraz z grupą malarzy przez dwa sezony letnie wspinali się codziennie, przygotowując kolejne szkice monumentalnego dzieła.

HISTORIA

Marzenie o pewnym obrazie
1896
W 1896 roku marzenie zmieniło się w rzeczywistość. Ukończona „Panorama Tatr” mierzyła aż 115 m długości i 16 m szerokości. Zanim więc dzieło zaprezentowano w Warszawie, potrzeba było wznieść budynek, który pomieściłby ten największy w historii polskiego malarstwa obraz. Tak powstała Rotunda na Dynasach, której projekt zawdzięczamy Karolowi Kozłowskiemu.

HISTORIA

Marzenie o pewnym obrazie
1913
Rotunda na Dynasach na przestrzeni ostatnich stu lat przeszła wiele metamorfoz. W 1913 roku otwarto tu Teatr Żydowski, gdzie zadebiutowała m.in. Ida Kamińska, jedyna polska aktorka nominowana do Oscara.

HISTORIA

Marzenie o pewnym obrazie
1937
W 1937 roku budynek przejęła z kolei firma Chevrolet, adaptując go na nowoczesny garaż ze słynnym wjazdem po pochylni, warsztaty samochodowe i stację benzynową. Na skutek tragicznej historii Warszawy w czasie drugiej wojny światowej budynek znacznie ucierpiał, jednak do dzisiaj zachowały się mury jego dolnej części.

Kontakt

Rotunda Dynasy

Warszawa, Wola
ul. Prosta 32

Biuro Czynne

Pon. – Pt. 10:00 – 18:00

W celu umówienia spotkania prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

Zgoda na wszystkie formy kontaktu

Wyrażam zgodę na poszczególne formy kontaktu:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowych dotyczących oferty Spółek z Grupy Marvipol. Wykaz Spółek znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/o-nas/#listaspolek. Wyrażam zgodę na kontakt:
informacji handlowych
Wyrażam zgodę na otrzymanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowej o ofercie współpracujących z Marvipol Development S.A. doradców kredytowych, aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/kredyty/. Wyrażam zgodę na kontakt:
Oferta współpracujących
Wyrażam zgodę na otrzymanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowej o ofercie współpracujących z Marvipol Development S.A. podmiotów oferujących wykończenie mieszkania. Lista Podmiotów znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/oferta-dodatkowa/. Wyrażam zgodę na kontakt:
wykończenie mieszkani
* - pole obowiązkowe

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdz nasze oferty i aplikuj

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zgoda*