Wykończenia wnętrz

Wykończenie mieszkania to duże przedsięwzięcie. Ze wsparciem naszych partnerów nie musisz martwić się o formalności, wybór i dostawy materiałów oraz budżet. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z oferty wykończenia mieszkania pod klucz.

Wykończenie pod klucz

Zainspirujemy Cię pomysłami na aranżacje z Twoich marzeń i doradzimy w wyborze materiałów wykończeniowych. Proponujemy usługę indywidualnego wykończenia pod klucz, realizowaną przez naszych partnerów: pracownię Deer Design oraz KODO. To idealne rozwiązanie, które sprawi, że Twoje mieszkanie zyska oryginalny, pełen nieszablonowych rozwiązań charakter.
Zdaj się na ekspertów i postaw na kompleksową usługę, począwszy od konsultacji, poprzez cały proces inwestycyjny, skończywszy na odebraniu doskonale wykończonego „M”. Wykończenia wnętrz z pomocą naszych partnerów to gwarancja najwyższej jakości usług.

Twoje korzyści

Kompleksowe
podejście
Budżet bez
niespodzianek
Oszczędnośc
czasu
Optymalizacja
kosztów
Odbiór na
czas

Poznaj realizacje naszych partnerów

Pracownia Architektury Wnętrz Deer Design łączy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Nasi Klienci mogą skorzystać z kompleksowych programów wykończeniowych „pod klucz” lub projektu indywidualnego, który pozwala stworzyć najbardziej unikatowe wnętrze.

Spotkaj się z Ekspertem Wnętrz!
Odwiedź nasz Showroom:
Warszawa, ul. Twarda 64
KODO od 2009 roku projektuje oraz realizuje wnętrza pod klucz, tworząc zupełnie nowy wymiar tej usługi. Doświadczeni architekci, indywidualne podejście do projektu oraz koordynacja procesów związanych z pracami wykończeniowymi gwarantuje doskonały efekt końcowy. Przyszli mieszkańcy mogą cieszyć się przestrzenią urządzoną w sposób przemyślany i odpowiadający na założenia wynikające z ich potrzeb.

ZAPRASZAMY DO NASZYCH PRACOWNI

Warszawa, ul. Niemcewicza 17, tel. 530 205 070
Wrocław, ul. Podwale 1A, tel. 530 205 070
Gdańsk, ul. Jana Heweliusza, tel. 22 530 205 070

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zgoda*