Nowoczesne i ekologiczne mieszkania. Nowa inwestycja Lazurova Concept już w sprzedaży

Nowoczesne i ekologiczne mieszkania. Nowa inwestycja Lazurova Concept już w sprzedaży

Marvipol Development rozpoczął sprzedaż nowej inwestycji na warszawskim Bemowie przy ul. Narwik 16. Projekt powstanie przy stacji budowanego obecnie odcinka drugiej linii metra. Wprowadzony do oferty  budynek w zabudowie kaskadowej  od 4-7 pięter  oferuje 232 mieszkania i 3 lokale usługowe o łącznej powierzchni użytkowej  ok. 12,6 tys. m kw.

Lazurova Concept to nowoczesny kompleks mieszkaniowy o zróżnicowanej architekturze. Silnym akcentem inwestycji jest kaskadowa dominanta od ul. Narwik. Nowoczesny charakter podkreślają szklane zabudowy balkonów od ul. Lazurowej, które tworzą przestrzeń do wypoczynku i zwiększają optycznie metraż mieszkań. Na ostatnich kondygnacjach budynku znajdują się obszerne zielone tarasy, które oferują przestrzeń do aranżacji własnej zielonej enklawy. Od strony patio został zaprojektowany teren zielony z małą architekturą.

W ofercie nowej inwestycji dostępne są mieszkania o zróżnicowanych układach od kawalerek po przestronne 4-pokojowe lokale, o powierzchni od 27 do 91 m2. Do każdego z lokali przynależeć będzie przestronny balkon, loggia, ogródek lub taras o powierzchni sięgającej nawet 106 m2.

Wśród udogodnień inwestycji warto wymienić m.in. zieloną strefę rekreacyjną, stację do ładowania samochodów elektrycznych, wózkownię  oraz rowerownię. Kompleks zostanie objęty monitoringiem otoczenia w parterze, kontrolą wjazdu i wyjazdu do hali garażowej opartą na pilocie i kamerach z czytnikiem tablic rejestracyjnych.

Z dumą prezentujemy inwestycję Lazurova Concept, w której oferujemy w standardzie inteligentny system automatyki mieszkaniowej. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli m.in. zarządzać zużyciem energii elektrycznej oraz ogrzewaniem za pomocą panelu sterującego dostępnego w mieszkaniu lub z poziomu aplikacji mobilnej. Zaplanowane inteligentne i ekologiczne rozwiązania to oszczędność mediów, większe bezpieczeństwo i troska o środowisko. Lazurova Concept to inwestycja zaprojektowana na przyszłość, przyjazna dla środowiska i zdrowia mieszkańców. Jednym z zastosowanych rozwiązań proekologicznych są filtry antysmogowe do stosowania w nawiewnikach okiennych, które chronią mieszkanie przed smogiem i alergenami, zapewniając dostęp czystego powietrza nie zależnie od jego jakości na zewnątrz. Projekt idealnie wpisuje się w potrzeby życia młodego pokolenia oraz aktualne trendy zakupowe Polaków, którzy w ostatnim czasie chętniej poszukują mieszkań wyposażonych w technologie SMART, z dużymi balkonami, tarasami lub przydomowymi ogródkami. Zrównoważony rozwój jest dla nas niezwykle ważny, ponieważ troszcząc się o środowisko, w istocie – troszczymy się o siebie, a tym samym o swoją przyszłość – powiedział Grzegorz Kawecki, wiceprezes Marvipol Development.

Atrakcyjne położenie inwestycji zapewnia łatwy dostęp do bogatej infrastruktury oraz dobre połączenia komunikacyjne. Przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 120 m (2 minuty pieszo), natomiast planowana stacja metra Lazurowa w zasięgu 550 m (7 minut). W okolicy inwestycji nie brakuje licznych sklepów, lokali usługowych, placówek edukacyjnych oraz terenów zielonych. Perspektywy rozwoju płynące z rozbudowy tej części dzielnicy sprawiają że obszar ten ma szansę zwiększyć swój wielofunkcyjny charakter, a tym samym atrakcyjność inwestycji Lazurova Concept.

Planowany termin uzyskania pozwolenia na użytkowanie to I kwartał 2023 roku. Więcej informacji o osiedlu znajduje się na stronie: www.lazurovaconcept.pl

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zgoda*