Marvipol Development wybrał generalnego wykonawcę dla inwestycji Lazurova Concept

Marvipol Development wybrał generalnego wykonawcę dla inwestycji Lazurova Concept

Spółką celową odpowiedzialną za realizację projektu jest Marvipol Narwik Sp. z o.o. należąca do grupy Marvipol Development.

W dniu 12 kwietnia 2021 roku przedstawiciele spółki zawarli umowę o generalne wykonawstwo z firmą Hochtief Polska S.A. Do zadań generalnego wykonawcy będzie należało wybudowanie wielorodzinnego budynku mieszkalnego z usługami, z garażem podziemnym oraz infrastrukturą techniczną.

Lazurova Concept powstanie przy ul Narwik 16, zaledwie 550 metrów od planowanej stacji II linii metra. Inwestycję wyróżnia szereg rozwiązań energooszczędnych i proekologicznych zastosowanych w standardzie tj. pakiet smart, filtry antysmogowe, panele fotowoltaiczne, zbiornik do odprowadzania wody deszczowej. Wprowadzony do oferty 4-7 kondygnacyjny budynek będzie posiadał 232 mieszkania i 3 lokale usługowe. Na ostatnich kondygnacjach budynku znajdują się zielone, kaskadowe tarasy. Do udogodnień inwestycji zalicza się m.in. zieloną strefę rekreacyjną, stację do ładowania samochodów elektrycznych, wózkarnię oraz rowerownię.

Więcej informacji o inwestycji Lazurova Concept  znajduje się na stronie: www.lazurovaconcept.pl

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zgoda*