Dział Gwarancji

Z najwyższą starannością dbamy o jakość i komfort życia naszych Mieszkańców, dlatego, jeśli macie Państwo pytania dotyczące gwarancji, uwagi dotyczące usterek powstałych w trakcie użytkowania lokali - prosimy o informację. Nasz zespół po zapoznaniu się ze zgłoszeniem, zweryfikuję sprawę i skontaktuje się z Państwem.
Adres zgłaszanej usterki
Dane właściciela nieruchomości
Informacje o nieruchomości
Zgłaszane usterki

Usterka 1*

Uwagi dodatkowe
Załączniki

* - pole obowiązkowe


Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu reklamacyjnym będą przetwarzane przez Marvipol Development S. A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa, dla celów związanych z przyjęciem i rozpatrzeniem zgłoszenia, wyjaśnieniem wszystkich okoliczności sprawy, udzieleniem odpowiedzi oraz podjęciem innych działań niezbędnych do załatwienia sprawy w związku z zawartą umową (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) oraz w celach związanych z dochodzeniem roszczeń lub obroną przed roszczeniami co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dane mogą zostać udostępnione właściwej spółce z Grupy Kapitałowej Marvipol w celu rozpoznania zgłoszenia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do rozpoznania zgłoszenia. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w klauzuli informacyjnej dołączonej do naszej umowy. W celu realizacji swoich praw lub pozyskania dodatkowych informacji o przetwarzaniu danych możecie Państwo skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: na adres e-mail iod@marvipol.pl lub listownie adres naszej siedziby.

Sprawdzenie statusu zgłoszenia

Skontaktuj się z nami

Jeśli wysłałeś zgłoszenie i chcesz sprawdzić jego status skontaktuj się z nami. Przed rozmową przygotuj otrzymany wcześniej numer zgłoszenia, aby uprościć proces weryfikacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zgoda*