Oferta publiczna obligacji Marvipol Development S.A.

Oferta publiczna obligacji Marvipol Development S.A.

Marvipol Development S.A. jest jedną z wiodących firm deweloperskich w Polsce. W swojej dotychczasowej działalności Grupa oddała do użytkowania 9,4 tys. lokali o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 544 tys. m²
Emitent od ponad 27 lat jest obecny na warszawskim rynku mieszkaniowym, natomiast realizuje również projekty w Gdańsku i we Wrocławiu.

Oprocentowanie zmienne: 9,76%* (WIBOR 6M + od 3,9 do 4,5 p.p.)
Wartość nominalna i emisyjna – 1 000 zł za jedną obligację
Zapisy do 25 kwietnia 2024 r.
Termin wykupu – 4 lata*
Wypłata odsetek – co 6 miesięcy.
*Z amortyzacją 33% po 3,5 roku

link do strony

Przypominamy, że zapisy można składać bez wychodzenia z domu – logując się na swoje konto maklerskie w systemie M/S Online. Inwestycja w obligacje wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanych środków.

Niniejszy materiał ma charakter marketingowy, stanowi informację handlową w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i został sporządzony przez Michael / Ström Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 100 (Equator IV, 7 p.) 00-807 Warszawa, adres e-mail: oferty@michaelstrom.pl

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zgoda*