Ochrona w Motława Garden – nowy standard w zakresie bezpieczeństwa i rozwiązań w segmencie Smart Home

Ochrona w Motława Garden – nowy standard w zakresie bezpieczeństwa i rozwiązań w segmencie Smart Home

Osiedle Motława Garden to nowy standard w zakresie bezpieczeństwa i rozwiązań w segmencie Smart Home. Ochrona osiedla bazuje na zdalnym dozorze wspomaganym inteligentnym system monitoringu elektronicznego. Na terenie osiedla zainstalowano system kilkudziesięciu kamer realizujących kontrolę obwodową oraz nadzoru terenu wewnętrznego. Dzięki integracji systemu kamer z systemem osiedlowym BMS uzyskujemy sprawny, w pełni wspomagający pracę ochrony system dozoru elektronicznego. System ten godzi współczesne oczekiwania urbanistów w zakresie budowy osiedli otwartych z oczekiwaniami jego mieszkańców.  System pozwala czuć się bezpiecznie, monitorować osoby spoza osiedla na nim się znajdujące, a w razie niepożądanych zdarzeń oczekiwać szybkiej reakcji patrolu interwencyjnego czy też możliwości odtworzenia zdarzeń na terenie osiedla.

Każde mieszkanie wyposażone jest w przycisk SOS, który wzywa wsparcie ochrony, zarówno w zdarzeniach losowych, jak i zdrowotnych.

Mieszańcy osiedla wyposażeni w Tagi RFID, jak i zaakceptowani goście wchodzą i poruszają się po jego terenie swobodnie.

Wjazd na teren osiedla dzięki zastosowani kamer z czytnikami tablic rejestracyjnych umożliwia mieszkańcom wygodne i bezpieczne wpuszczanie swoich gości.

System w sposób inteligentny i zautomatyzowany wpuszcza na teren osiedla służby porządkowe, karetki pogotowia czy też wozy straży pożarnej.

Każde z mieszkań wyposażone jest w system Smart Home, pozwalające na zdalne zarządzanie mieszkaniem, np. otwieranie szlabanu za pomocą aplikacji.

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zgoda*