Motława Garden – nowa inwestycja w sprzedaży

Motława Garden – nowa inwestycja w sprzedaży

Marvipol Development, deweloper z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, wchodzi na rynek z nową inwestycją mieszkaniową. W gdańskiej dzielnicy Olszynka powstanie Motława Garden, projekt oparty na koncepcji miasta-ogrodu. Głównym założeniem projektu jest realizacja 21 willi miejskich. Łącznie powstaną tu 72 lokale w kameralnej zabudowie willowej.

Motława Garden to kameralne osiedle w Gdańsku, przy ulicy Wspólnej. Lokalizacja w zielonej dzielnicy Olszynka zachęca do aktywnego wypoczynku, miłośnicy joggingu i wycieczek rowerowych odkryją tu urokliwe miejsca: Kamienną Śluzę, Kolorowy Most nad Opływem Motławy, który łączy Olszynkę ze Śródmieściem, parki i skwery. Stąd niedaleko jest do Śródmieścia, dojazd autem do Nowego Miasta zajmuje nie więcej niż 10-15 minut. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, szkoła podstawowa i przystanki autobusowe linii 123 i 131. W zaledwie 5-6 minut można dostać się stąd autobusem do stacji SKM.

W zachodniej części inwestycji Marvipol Development zaplanował piętnaście kameralnych willi miejskich, w każdej – cztery lokale  3- i 5-pokojowe o metrażach od 57 do 126 m2.

We wschodniej części osiedla znajdzie się sześć willi miejskich w zabudowie bliźniaczej, w których powstaną lokale mieszkalne w metrażu 137 m2, z ogródkami i zielonymi tarasami. Do każdego lokalu deweloper proponuje garaż i miejsce postojowe przed budynkiem.

Marvipol Development uwzględnił w projekcie rozwiązania ekologiczne i technologie, obniżające koszty eksploatacji i przekładające się na jakość życia. Nowoczesny system zarządzania mieszkaniem Appartme pozwoli na optymalizację i kontrolę zużycia mediów.

Misją projektantów było takie zaaranżowanie przestrzeni osiedla, aby wpisywała się w ekologiczny trend i czyniła życie wygodniejszym. Dzięki zielonym strefom, ogródkom i tarasom w parterach, osiedle Motława Garden będzie sprzyjać budowaniu lokalnej społeczności.

– Naszą nową inwestycją zainteresują się ci klienci, którzy poszukują dla siebie i swoich rodzin większej przestrzeni do życia. Wille miejskie skąpane w zieleni to odpowiedź na potrzeby osób ceniących bezpośredni kontakt z przyrodą, środowiskiem naturalnym. Motława Garden z uwagi na atrakcyjną lokalizację i dobrą komunikację miejską, jest świetną odskocznią od gwaru miasta. Naszym celem było zaprojektowanie wygodnej przestrzeni, która wpisze się w ekologiczny trend i zapewni mieszkańcom komfortowe życie każdego dnia – powiedział Grzegorz Kawecki, Wiceprezes Zarządu Marvipol Development S.A.

Motława Garden charakteryzuje się nowoczesną, ponadczasową architekturą, inspirowaną gdańską zabudową. Wyróżnia się zgrabnymi, niedużymi bryłami, ciekawie wpisanymi w zieleń. Atutem są duże okna, zapewniające doskonałe doświetlenie wnętrz. Projekt architektoniczny opracowała pracownia KM Design. Oddanie inwestycji do użytkowania zaplanowano na II kwartał 2024 roku.

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zgoda*