Marvipol wybrał generalnego wykonawcę osiedla juu

Marvipol wybrał generalnego wykonawcę osiedla juu

Marvipol Development zawarł z firmą Karmar S.A. umowę o generalne wykonawstwo inwestycji osiedle juu, położonej na warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 49.

Kontrakt obejmuje realizację trzech budynków mieszkalnych, garaż podziemny oraz części wspólne osiedla.  Rozpoczęcie prac zaplanowane jest na przełomie kwietnia/maja 2024 roku, a zakończenie przed końcem 2025 roku.

W kameralnej części Białołęki powstaje osiedle juu. Inwestycja będzie nowoczesnym zespołem mieszkaniowym o indywidualnym charakterze zarówno architektonicznym, jak i urbanistycznym. Sprzyja integracji społecznej oraz budowaniu silnych społeczności lokalnych.


Projekt charakteryzuje niska 2-piętrowa zabudowa, dbałość o detale i naturalne materiały. W inwestycji powstanie 129 mieszkań o metrażach od 30 m² do 75 m², z rozkładami od 1– do 4–pokojowych.

Inwestycja osiedle juu, nie tylko spełnia potrzeby mieszkańców, ale również dba o środowisko naturalne. Na osiedlu zaplanowano szereg udogodnień tj. technologię SMART, panele fotowoltaiczne na dachach budynków, które zasilą części wspólne, energooszczędne oświetlenie LED, zbiornik retencyjny na deszczówkę, ogrody sąsiedzkie czy deszczowe do odpoczynku wśród roślinności, polanę rekreacyjną i plac zabaw.

Lokalizacja inwestycji zapewnia wygodny dostęp do bogatej infrastruktury i rozwiniętej komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 2 min od domu. Zaledwie 10 minut drogi autobusem jest Stacja Metra Kondratowicza. W okolicy znajdują się parki, ścieżki rowerowe, szkoły i placówki kulturalne tworzą harmonijne otoczenie dla naszej inwestycji.

Osiedle juu to kolejna inwestycja, którą zapiszemy we wspólnym portfolio z Karmar S.A.

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zgoda*