Lokal usługowy U5

Warszawa, Ursynów, ul. Jurajska
Powierzchnia
415.17 m2
Piętro
Parter/poziom -1
Stan wykończenia
Deweloperski
Status
Gotowy
Na sprzedaż ostatni lokal usługowy w stanie deweloperskim na Osiedlu Central Ursynów Park przy ul. Jurajskiej. Lokal jest dwupoziomowy, usytuowany na parterze/poziomie -1 budynku mieszkalnego. Powierzchnia lokalu to 415 m2, w tym powierzchnia parteru to 260 m2, a powierzchnia poziomu -1 ze świetlikiem to 150 m2.
Lokal dostępny jest od zaraz, do własnej aranżacji z wyprowadzonymi instalacjami.
Central Park Ursynów to jedno z największych osiedli mieszkaniowych w Warszawie. W ramach inwestycji zostało wybudowanych 2500 mieszkań co przełożyło się na około 8-10 tys. mieszkańców. Duże osiedle to stale rosnące zapotrzebowanie na usługi w lokalach użytkowych na jego terenie.

Zapraszamy na spotkanie

Marvipol Development S.A.

Warszawa, ul. Prosta 32

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 09:00 - 17:00

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na poszczególne formy kontaktu:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowych dotyczących oferty Spółek z Grupy Marvipol. Wykaz Spółek znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/lista-spolek.
  Wyrażam zgodę na kontakt:

  Musisz wyrazić zgodę na powyższe zapisy, aby móc wysłać formularz.

  Wyrażam zgodę na otrzymanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowej o ofercie współpracujących z Marvipol Development S.A. doradców kredytowych, aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/kredyty/.
  Wyrażam zgodę na kontakt:

  * - pole obowiązkowe

  Zgoda na wszystkie formy kontaktu

  Wyrażam zgodę na poszczególne formy kontaktu:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowych dotyczących oferty Spółek z Grupy Marvipol. Wykaz Spółek znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/o-nas/#listaspolek. Wyrażam zgodę na kontakt:
  informacji handlowych
  Wyrażam zgodę na otrzymanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowej o ofercie współpracujących z Marvipol Development S.A. doradców kredytowych, aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/kredyty/. Wyrażam zgodę na kontakt:
  Oferta współpracujących
  Wyrażam zgodę na otrzymanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowej o ofercie współpracujących z Marvipol Development S.A. podmiotów oferujących wykończenie mieszkania. Lista Podmiotów znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/oferta-dodatkowa/. Wyrażam zgodę na kontakt:
  wykończenie mieszkani
  * - pole obowiązkowe

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*