Oferta obligacji Marvipol Development zakończona nadsubskrypcją

  Oferta obligacji Marvipol Development zakończona nadsubskrypcją

  Marvipol Development przydzielił 100% z oferowanych obligacji serii P2022A o wartości 35 mln zł. Redukcja zapisów wyniosła 13%. Łączna wartość obligacji detalicznych uplasowanych w 2022-2023 przez deweloperską spółkę przekroczyła 100 mln zł, a uwzględniając tegoroczną emisję adresowaną do instytucji inwestorzy powierzyli Marvipol Development, na przestrzeni 6 kwartałów, blisko 160 mln zł.

  Nie ukrywamy satysfakcji z dużego zainteresowania, z jakim spotkała się oferta obligacji Marvipol Development. Jest to już trzecia z rzędu detaliczna oferta obligacji naszej spółki, która pomimo konkurencji ze strony innych emitentów, zakończyła się nadsubskrypcją. Wynik oferty stanowi najlepsze potwierdzenie wysokiej oceny modelu biznesowego Grupy Marvipol przez inwestorów. Powierzone nam środki zamierzamy przeznaczyć na rozwój biznesu w obu podstawowych segmentach działalności Grupy – mieszkaniowym i magazynowym – komentuje Mariusz Ksiażek, prezes Marvipol Development S.A.

  Organizatorem oferty obligacji Marvipol Development S.A. był Michael/Ström Dom Maklerski S.A, a w skład konsorcjum dystrybucyjnego weszły: Dom Maklerski BDM S.A., Dom Maklerski Banku BPS S.A., Ipopema Securities S.A. oraz Noble Securities S.A. Oferta obligacji została przeprowadzona na podstawie prospektu zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego w sierpniu 2022 r. Emitowane obligacje mają 3 -letni okres zapadalności, a ich oprocentowanie oparte jest o stawkę WIBOR 6M powiększoną o marżę 5,5 proc.

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*