Marvipol wprowadza do sprzedaży 239 lokali — w trzecim etapie osiedla Riviera Park

  Marvipol wprowadza do sprzedaży 239 lokali — w trzecim etapie osiedla Riviera Park

  Marvipol Development uruchamia sprzedaż mieszkań w trzecim etapie inwestycji Riviera Park położonej na bliskiej Białołęce, w rejonie ul. Krzyżówki i Płochocińskiej. W ofercie obejmującej cztery budynki znajduje się łącznie 239 lokali, głównie jedno i dwupokojowych. W dwóch poprzednich etapach osiedla sprzedano już ponad 60 proc. z 401 mieszkań.

  — Riviera Park to połącznie unikalnego projektu architektonicznego z dbałością o najwyższą jakość wykończenia. Niewysoka zabudowa i łatwy dostęp do atrakcyjnych terenów zielonych to cechy charakterystyczne inwestycji, która powstała w odpowiedzi na potrzeby osób ceniących bliskość natury, a jednocześnie czerpiących radość z życia w mieście. Wśród zalet osiedla należy wymienić dogodną lokalizację i bogatą infrastrukturę usługowo-handlową. Inwestycja wyróżnia się szeregiem udogodnień dla mieszkańców – na przykład w bezpośrednim otoczeniu zaprojektowaliśmy przestrzeń rekreacyjną, plenerową siłownię, plac zabaw, a także wielofunkcyjne boisko i kort tenisowy. Na terenie osiedla oprócz zielonego dziedzińca, znajdą się też ścieżki spacerowe i do joggingu — mówi Mariusz Poławski, wiceprezes Zarządu Marvipol Development.

  Trzeci etap inwestycji Riviera Park obejmuje mieszkania w czterech kameralnych, sześciokondygnacyjnych budynkach. Do oferty wprowadzono różnorodne lokale od kawalerek po mieszkania czteropokojowe, o powierzchni od 34 m2 do 80 m2. Dużą zaletą są przestronne balkony oraz prywatne ogródki. Ceny oferowanych mieszkań w ramach trzeciego etapu zaczynają się od 6 260 zł za m2.

  —W dwóch budynkach, powstałych w ramach drugiego etapu, obecnie prowadzone są roboty murowe i montaż różnego rodzaju instalacji. Trwają również prace wykończeniowe wewnątrz pięciu budynków, powstałych w pierwszym etapie, tj. malowanie lokali i układanie płytek
  wyjaśnia Mariusz Poławski.

  Osiedle Riviera Park, położone jest na bliskiej Białołęce, w rejonie ul. Krzyżówki i Płochocińskiej, w pobliżu przystanków ponad 10 linii autobusowych, co pozwala na sprawny i szybki dojazd do centrum Warszawy. Dobre połączenie zapewni też przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej W-wa Żerań, położony w odległości około 500 metrów od inwestycji. W okolicy znajdują się m.in. punkty handlowo-usługowe, przedszkole publiczne, a także kompleks boisk sportowych „Orlik”.

  — Niewątpliwym atutem jest położenie osiedla nieopodal Kanału Żerańskiego, które sprzyja aktywnemu wypoczynkowi mieszkańców. W letnie weekendy będzie to idealne miejsce do spędzenia czasu wolnego. Nieopodal przebiega też trasa rowerowa prowadząca nad Zalew Zegrzyński, przy którym znajdują się kąpieliska, porty i przystanie, gdzie można wynająć łódkę lub kajak. Wokół Jeziora Zegrzyńskiego znajduje się kilkanaście szlaków rowerowych. Dodatkową atrakcję stanowią znajdujące się w okolicy Porty Jachtowy Nieporęt i Pilawa oraz kąpieliska w Ryni i Zegrzu Południowym. To niewątpliwa zaleta dla miłośników sportów wodnych —podkreśla Mariusz Poławski.

  W ramach inwestycji, obejmującej docelowo cztery etapy, powstanie łącznie ponad
  900 mieszkań, o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 46 tys. m2. Projekt opracowało biuro Hermanowicz Rewski Architekci. Z ofertą można zapoznać się w biurze sprzedaży, przy ul. Płochocińskiej róg Krzyżówki w Warszawie. Klienci mogą także obejrzeć wirtualną makietę osiedla w 3D, która pozwala przenieść się na dopiero powstające osiedle czy sprawdzić przyszły widok z okna.

  Rozpoczęcie budowy trzeciego etapu Riviera Park, zaplanowano na maj br. Obecnie w sprzedaży znajdują się również mieszkania w ramach drugiego etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest na przełomie 2018 i 2019 roku. Generalnym wykonawcą pierwszych dwóch etapów jest Hochtief Polska.

  Mieszkania w inwestycji Riviera Park można także odebrać w pełni wykończone. W dodatkowej ofercie znajdują się trzy pakiety wykończeniowe. Ponadto Klienci mogą skorzystać z możliwość nabycia inteligentnego systemu FIBARO, który umożliwia zdalne zarządzanie całym mieszkaniem.

  Więcej informacji: marvipol.pl

   

   

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*