Marvipol wkracza do Trójmiasta

  Marvipol wkracza do Trójmiasta

  Giełdowy deweloper zrealizuje w śródmieściu Gdańska, w sąsiedztwie Wyspy Spichrzów, kameralny projekt apartamentowy. To pierwsza, mieszkaniowa inwestycja Marvipol zlokalizowana poza rodzimym warszawskim rynkiem. Zarząd Marvipol deklaruje, że spółka chce zwiększać obecność w Trójmieście i pracuje nad pozyskaniem kolejnych działek pod projekty mieszkaniowe w tej aglomeracji.

  – Wejście na rynek mieszkaniowy Trójmiasta otwiera kolejny etap w rozwoju Marvipol. Po dwudziestu latach działalności w Warszawie, na rynku której, dzięki wysokiej jakości naszych inwestycji, zbudowaliśmy pozycję wiodącego dewelopera mieszkaniowego, zdecydowaliśmy się dotrzeć z naszą ofertą do klientów kolejnego z miast Polski. Od dłuższego czasu prowadziliśmy wielopłaszczyznowe analizy rynków niemal wszystkich miast wojewódzkich, szukając miejsca, w którym najefektywniej będziemy mogli wykorzystać nasze know-how w realizacji wysokiej klasy projektów mieszkaniowych. O wyborze Trójmiasta zdecydowały m.in. obecna koniunktura na rynku i potencjał jego rozwoju, jak i jego struktura – z dużym popytem na mieszkania ze średniej i wyższej półki, w których tworzeniu się specjalizujemy – komentuje Mariusz Książek, prezes Marvipol.

  Pierwszy projekt Marvipol w Trójmieście powstanie w śródmieściu Gdańska, przy ul. Toruńskiej i nabrzeżu Motławy. Na parceli położonej w sąsiedztwie Wyspy Spichrzów, Marvipol zrealizuje kameralny projekt apartamentowy  z 4,5 tys. m2 PUM. – Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości, w tym przylegające do działki nabrzeże, pozwolą nam zadebiutować na trójmiejskim rynku z projektem najlepiej oddającym filozofię Marvipol, zakładającą oferowanie klientom mieszkań wyróżniających się m.in. wysoką solidnością wykonania i ponadczasową architekturą. Zakładamy, że realizacja projektu ruszy w I połowie 2018 r. – informuje Mariusz Poławski, członek zarządu Marvipol, zarządzający segmentem deweloperskim Grupy.

  Mariusz Książek podkreśla, że projekt przy ul. Toruńskiej jest pierwszym z kilku projektów, jakie Marvipol ma nadzieję rozpocząć w średniej perspektywie czasu w Trójmieście. – Nie zamierzamy czekać z kolejnymi projektami w Trójmieście do zakończenia inwestycji przy ul. Toruńskiej. Prowadzimy rozmowy w sprawie zakupu kolejnych działek, tak w Gdańsku, jak i Gdyni oraz Sopocie. Analizujemy przede wszystkim nieruchomości pod kameralne projekty o podwyższonym standardzie, nie wykluczamy jednak realizacji większych, wieloetapowych projektów – komentuje Mariusz Książek.

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*