Marvipol rusza ze sprzedażą mieszkań w II etapie osiedla Harmony Park

  Marvipol rusza ze sprzedażą mieszkań w II etapie osiedla Harmony Park

  Marvipol Development rozpoczął sprzedaż mieszkań w II etapie inwestycji Harmony Park położonej na Służewcu, w rejonie ul. Taborowej i Złoty Potok w Warszawie. W nowo wprowadzonej ofercie znajdują się 93 lokale w metrażach od 30 m2 do 90 m2. Drugi etap inwestycji obejmie docelowo cztery budynki, w których znajduje się łącznie 228 lokali. Osiedle powstaje w ramach flagowego projektu spółki – Central Park Ursynów. Obecnie nabywców znalazło 90 proc. z 2 127 mieszkań wprowadzonych do sprzedaży w ramach pierwszych czterech etapów.

  — Osiedle Harmony Park to kolejny etap w ramach naszej największej i najbardziej kompleksowej inwestycji Central Park Ursynów, zlokalizowanej w rejonie dzielnic Ursynowa i biznesowej części Służewca w Warszawie. Central Park Ursynów to największy w naszej ponad 20-letniej historii projekt deweloperski, który składa się z sześciu etapów, a docelowo będzie liczyć 2 544 lokali mieszkalnych i usługowych. Projektując tę bestsellerową inwestycję myśleliśmy o dobrze zaaranżowanej przestrzeni sprzyjającej zachowaniu równowagi pomiędzy aktywnym życiem zawodowym, a odpoczynkiem po pracy w towarzystwie rodziny lub przyjaciół w funkcjonalnym mieszkaniu i otoczeniu. Zapewni komfort wypoczynku dzięki bliskości natury oraz wygodę życia codziennego poprzez bogatą infrastrukturę usługowo-handlową — mówi Mariusz Poławski, wiceprezes Zarządu Marvipol Development.

  We wprowadzonej do sprzedaży ofercie znajdują się 93 mieszkania o zróżnicowanych metrażach. Kawalerki mają od 30 do 36 m2, mieszkania 2-pokojowe od 39 do 50 m2, natomiast lokale 3-pokojowe od 53 do 85 m2, zaś 4-pokojowe od 71 m2 do 90 m2. Ceny oferowanych obecnie mieszkań zaczynają się od 7 665 zł za m2.

  — Osiedle Harmony Park to połączenie niskiej, kaskadowej zabudowy, wysokiego standardu części wspólnych, dbałości o jakość wykonania z bogatą infrastrukturą usługowo-rekreacyjną i dogodną lokalizacją. Podczas projektowania inspirowaliśmy się naturą. Jest to zielona enklawa kameralnych, położonych w komfortowej odległości od siebie budynków rozmieszczonych wokół zaaranżowanej zieleni. Atutem osiedla jest starannie przemyślana przestrzeń wspólna. Zapewniliśmy mieszkańcom szereg udogodnień, tj. wielofunkcyjne boisko, ścieżki do joggingu i rowerowe ze stacją Verturilo, lodowisko, place zabaw i przedszkole oraz plac restauracyjny. Ponadto zadbaliśmy o atrakcyjny wybór roślin, w tym m.in. ozdobnych bylin, drzew, krzewów czy roślinności szuwarowej. Zaprojektowaliśmy również zielone dachy, które razem z terenami zielonymi oraz wewnętrznym jeziorem i oczkiem wodnym, stworzą unikalny ekosystem. Chcieliśmy, aby otoczenie nie tylko sprzyjało aktywnemu wypoczynkowi, lecz także zachęcało do wspólnych spotkań mieszkańców dodaje Mariusz Poławski.

  Indywidualne podejście

  Osiedle Harmony Park łącznie tworzy 11 budynków w kaskadowej zabudowie, o zróżnicowanej wysokości od 2 do 7 pięter. Elegancka biel i szarość elewacji w połączeniu z elementami małej architektury, tworzą unikalny, nowoczesny klimat osiedla. Wśród zalet należy wymienić przeszklenia bądź ażurowe balustrady na balkonach i loggiach oraz wykończenia przy oknach m.in. z tynków i okładzin dekoracyjnych. Nie tylko elewacja budynku czy mała architektura stanowią ważny element przestrzeni życiowej. Przykładowo wejścia do budynku przystosowano dla osób niepełnosprawnych i wózków inwalidzkich. Ponadto na klatkach schodowych przewidziano wykończenie nawiązujące do elementów występujących na elewacji, ozdobne portale drzwiowe czy ciche windy z energooszczędnym napędem.

  Harmony Park to projekt o podwyższonym standardzie adresowany do wymagających klientów ceniących komfort i jakość wykonania. Wszystkie lokale posiadają balkon lub loggie, a do mieszkań położonych na parterze przylegają prywatne ogródki. Dużą zaletą części budynków są ustawne, dobrze doświetlone dwustronne mieszkania z oknami na dwie lub trzy strony świata. W jednym z budynków zaprojektowaliśmy również dwupiętrowe zielone tarasy w lokalach położonych na czwartym piętrze. Na terenie osiedla ruch kołowy będzie ograniczony, dzięki podziemnemu garażowi z wewnętrznymi rondami – podkreśla atuty osiedla Mariusz Poławski.

  Inwestycja zlokalizowana jest w ustronnej części warszawskiego Służewca, w rejonie ulic Taborowej i Złoty Potok, nieopodal toru wyścigów konnych Służewiec. Osiedle położone jest w pobliżu przystanku autobusowego i stacji PKP Okęcie, co pozwala na sprawny dojazd do centrum stolicy. Zaledwie w odległości około 10 minut jazdy samochodem znajdują się również stacje metra Wilanowska i Ursynów. Lokalizacja umożliwia ponadto łatwy dojazd do drogi ekspresowej S2, czyli południowej obwodnicy Warszawy.  W okolicy znajduje się Park Wyczółki Łączyny oraz centrum handlowe Galeria Mokotów. Osiedle położone jest w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa: Poleczki Biznes Park i Park Postępu.

  W inwestycji Harmony Park, której budowa została podzielona na trzy etapy, powstanie łącznie 712 mieszkań i 15 lokali usługowych, o łącznej powierzchni użytkowej 17 113 m2. Projekt architektoniczny opracowała pracownia Archiplan Studio. Z ofertą lokali można zapoznać się w biurze sprzedaży przy ul. Kłobuckiej 13.

  Obecnie Marvipol jest w trakcie wyłonienia generalnego wykonawcy II etapu Harmony Park. Jego budowa rozpocznie się w III kwartale br., a przekazanie mieszkań zaplanowano w III kwartale 2020 roku. Zakończenie budowy całego projektu Central Park Ursynów zaplanowano na II kwartał 2020 roku. Generalnym wykonawcą pierwszego etapu jest Warbud,  drugiego Erbud, trzeciego Eiffage, a czwartego Aldesa.

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*