Marvipol kupił kolejną działkę pod projekt mieszkaniowy  w doskonałej lokalizacji

  Marvipol kupił kolejną działkę pod projekt mieszkaniowy  w doskonałej lokalizacji

  Giełdowy deweloper sfinalizował zakup nieruchomości przy ul. Siedmiogrodzkiej w Warszawie o łącznej powierzchni 6 tys. m². Wartość transakcji to 37,1 mln zł. Na kupionej działce powstanie kompleks apartamentowy z 12,8 tys. m² powierzchni użytkowej.

  – Rejon Ronda Daszyńskiego jest dziś najdynamiczniej rozwijającą się częścią Warszawy. Tylko do końca dekady w tym kwartale Woli zrealizowanych zostanie kilkanaście prestiżowych inwestycji z 900 tys. m² powierzchni biurowej, handlowo-usługowej i mieszkaniowej. Marvipol był jednym z pierwszych deweloperów, który dostrzegł ogromny potencjał tej części Warszawy, ruszając, przed 10 laty, z realizacją projektu biurowego Prosta Tower. W marcu 2017 r. sfinalizowaliśmy zakup nieruchomości przy ul. Grzybowskiej, na której zrealizujemy projekt apartamentowy z 23 tys. m² powierzchni użytkowej. Projekt przy ul. Siedmiogrodzkiej doskonale uzupełni naszą ofertę mieszkaniową, umacniając naszą pozycję na rynku – mówi Mariusz Książek, prezes Marvipol S.A.

  Mariusz Poławski, członek zarządu Marvipol S.A. i dyrektor zarządzający deweloperskiego segmentu Grupy Marvipol, zwraca uwagę na atrakcyjną lokalizację działki. – Nieruchomość jest położona w dogodnej odległości od głównych szlaków komunikacyjnych stolicy, w tym drugiej linii metra i innych linii transportu szynowego. Realizowane w sąsiedztwie projekty biurowe i usługowe sukcesywnie przekładają się rosnący popyt na mieszkania w tym kwartale Warszawy, w tym na wysokiej klasy apartamenty – komentuje Mariusz Poławski.

  Zakup działki przy ul. Siedmiogrodzkiej jest czwartą tegoroczną transakcją Marvipol na rynku gruntów. Od początku roku Marvipol, obok zakupu nieruchomości przy ul. Grzybowskiej, kupił również parcelę przy ul. Okrzei w Warszawie oraz działkę w centrum Gdańska, położoną przy ul. Toruńskiej.

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*