Marvipol Development nie zamierza zwalniać. Spółka stawia na utrzymanie wysokości marży i jakość produktu (PAP Biznes)

  Marvipol Development nie zamierza zwalniać. Spółka stawia na utrzymanie wysokości marży i jakość produktu (PAP Biznes)

  Marvipol Development zakłada, że przekaże klientom w 2020 roku co najmniej podobną liczbę lokali do tegorocznej. Sprzedaż powinna wynieść nie mniej niż 800-900 lokali – poinformował PAP Biznes członek zarządu ds. finansowych Robert Pydzik. Zarząd ocenia, że średnia marża brutto w przyszłym roku powinna być zbliżona do tej wypracowanej w w 2019 roku.

  Marvipol Development szacuje, że  przyszłoroczna sprzedaż będzie nie nisza niższym niż osiągana w ostatnich latach, to jest w przedziale 800-900 lokali.  “Mamy przesłanki, żeby w przyszłym roku przekazać nie mniej niż tyle lokali, co w tym roku, przy czym potencjał przekazań jest większy niż spodziewany, tegoroczny poziom, a to przełoży się na cash flow, na marże i na wyniki” – ocenił w wywiadzie udzielonym PAP Biznes Robert Pydzik. Członek zarządu ds. finansowych podtrzymał także, że Marvipol docelowo chciałby wydawać i sprzedawać rocznie około 1.000 mieszkań.

  W trzech kwartałach tego roku Marvipol sprzedał 725 lokali (+20 proc. rdr) i przekazał klientom w tym czasie 335 lokali (-34 proc. rdr). Pydzik poinformował, że gros tegorocznych przekazań ujawni się w czwartym kwartale.

  Przeczytaj cały wywiad

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*