Maciej Kiełkowski nowym dyrektorem finansowym Marvipol Development S.A.

  Maciej Kiełkowski nowym dyrektorem finansowym Marvipol Development S.A.

  1 sierpnia 2020 Maciej Kiełkowski obejmie stanowisko dyrektora finansowego Marvipol Development S.A., zastępując Roberta Pydzika, który z końcem maja br. zakończył współpracę z Marvipol Development.

  Maciej Kiełkowski to doświadczony menedżer zarządzający finansami, od lat związany z branżą deweloperską. Absolwent wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu, ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania finansami na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK oraz Rachunkowości ACCA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości, związanym z branżą deweloperską od 2003 roku. Przez 15 lat był związany z grupą kapitałową Budlex, gdzie pełnił funkcję dyrektora finansowego oraz członka zarządu spółek celowych. Ostatnio na stanowisku Dyrektora Finansowego deweloperskiej grupy Longbridge, gdzie kierował polityką  finansową grupy kapitałowej.

  Grupa Marvipol ma za sobą niezwykle udany rok. Giełdowy deweloper w 2019 r. zawarł 942 umowy sprzedaży mieszkań i lokali usługowych, o 12 proc. więcej niż rok wcześniej. To najlepszy wynik w historii firmy. Wartość sprzedanych lokali wzrosła o 29 proc. do rekordowych 511,2 mln zł, o czym przesądziło m.in. wzmocnienie oferty mieszkaniowej Marvipol Development o projekty adresowane do najbardziej wymagających klientów. W minionym roku deweloper przekazał klientom 772 lokale (+2,3 proc. rdr.) o łącznej wartości 284,6 mln zł. Na koniec 2019 r. Grupa Marvipol Development realizowała lub przygotowywała do realizacji projekty z 213 tys. m² PUM/PUU,
  z których 40% na koniec roku była w realizacji.

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*