Informacja w sprawie komunikacji danych operacyjnych

  Informacja w sprawie komunikacji danych operacyjnych

  Marvipol Development S.A. informuje, że w związku z debiutem spółki na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, który miał miejsce w dniu 19 grudnia 2017 r., Marvipol Development S.A. będzie prowadził politykę informacyjną w zakresie komunikowania wybranych danych operacyjnych w sposób autonomiczny od dotychczasowej praktyki Marvipol S.A. (obecnie British Automotive Holding S.A.; BAH) w zakresie segmentu deweloperskiego.

  Z uwagi na potwierdzony odnotowaną praktyką rynkową trend wskazujący, że prezentacja sprzedaży lokali w okresach miesięcznych może podlegać szeregowi zaburzeń o nieoczekiwanym oraz niepowtarzalnym charakterze, Zarząd Marvipol Development S.A. ocenia, że prezentacja takich danych byłaby bardziej miarodajna oraz użyteczna, a przy tym mniej podatna na zmienność, gdyby była przedstawiana w dłuższym horyzoncie, tj. w ujęciu kwartalnym. Wobec powyższego, modyfikując dotychczasową praktykę Marvipol S.A. (obecnie BAH) realizowaną w zakresie segmentu deweloperskiego, począwszy od 2018 r. informacja nt. sprzedaży lokali będzie publikowana za pośrednictwem raportów bieżących w cyklach kwartalnych.

  Operowanie kwartalną perspektywą publikacji danych dla wyników operacyjnych ograniczy w ocenie Zarządu Emitenta wpływ jednorazowych oraz nietypowych czynników oddziałujących na poziom realizowanej sprzedaży w krótkim horyzoncie czasowym, jakim była stosowna dotychczas przez Marvipol S.A. (obecnie BAH) perspektywa miesięczna.

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*