F.B.I. TASBUD Generalnym Wykonawcą Cascade Residence

  F.B.I. TASBUD Generalnym Wykonawcą Cascade Residence

  Spółka celowa Marvipol Development (Marvipol Cascade Residence Sp. z o.o.) zawarła z F.B.I. TASBUD S.A. umowę o generalne wykonawstwo inwestycji Cascade Residence na stołecznym Mokotowie. Zgodnie z opiewającą na blisko 18 mln zł umową budowa inwestycji ma rozpocząć się w styczniu 2018 r., a zakończenie prac budowlanych ma nastąpić w maju 2019 r.

  W ramach inwestycji przy ul. Modzelewskiego powstać mają 44 lokale mieszkalne i usługowe z blisko 4 tys. m2 powierzchni użytkowej. Projekt został wprowadzony do sprzedaży w połowie listopada br. i już cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

  – Cascade Residence to projekt adresowany do szczególnie wymagających klientów. Wybór F.B.I. TASBUD na Generalnego Wykonawcę projektu gwarantuje klientom Marvipol, stawiającym na nasze inwestycje również ze względu na ich wysoką jakość i ponadczasową solidność wykonania, satysfakcję z zakupu lokalu w mokotowskiej inwestycji – wskazuje Mariusz Poławski, członek zarządu i dyrektor operacyjny Marvipol Development.

  W 2018 r. Marvipol Development może rozpocząć budowę nawet 12 inwestycji z ponad 122 tys. m2 powierzchni użytkowej, zlokalizowanych w Warszawie i Gdańsku. Celem giełdowego dewelopera jest wzrost skali działalności w segmencie mieszkaniowym do poziomu 1 tys. mieszkań sprzedawanych rocznie. Marvipol Development ma ambicję, by w 2018 r. wydatnie przybliżyć się co osiągnięcia tego celu.

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*