Dynamiczny wzrost sprzedaży w 2017 r.

  Dynamiczny wzrost sprzedaży w 2017 r.

  Giełdowy deweloper w 2017 r. zawarł 765 umów sprzedaży mieszkań i lokali użytkowych. To drugi najlepszy wynik w dotychczasowej, ponad 20 letniej historii firmy, wyższy o ponad 22 proc. od rezultatu z 2016 r. W minionym roku Marvipol Development zwiększył sprzedaż w ramach każdego z prowadzonych projektów. Najbardziej dynamicznie wzrosła sprzedaż mieszkań na osiedlu Riviera Park (177 proc. r/r) oraz w projekcie Bemowo Residence (73 proc. r/r).

  Mamy za sobą spektakularny okres. Rosnące zainteresowanie naszą systematycznie wzbogacaną ofertą mieszkań zaowocowało jednym z najlepszych w historii naszej firmy wyników sprzedażowych. Atrakcyjne lokalizacje inwestycji, nieszablonowa architektura, solidność wykonania, czyli znaki firmowe Marvipol Development, idealnie trafiają w gusta klientów. Ubiegłoroczne wyniki to nie tylko powód do dumy, ale również zachęta do jeszcze bardziej wytężonej pracy. W 2017 roku nie tylko biliśmy rekordy sprzedaży, ale i aktywnie inwestowaliśmy, kupując grunty pod nowe inwestycje mieszkaniowe za 130 mln zł. Wprowadzając w 2018 r. część z kupionych działek do realizacji budujemy podstawy pod dalszy dynamiczny wzrost skali prowadzonego biznesu. W 2018 r. mamy ambicję zwiększyć sprzedaż mieszkań o ponad 20 proc., utrzymując ponad 20% marżę na sprzedaży – mówi Mariusz Poławski, członek zarządu i dyrektor operacyjny Marvipol Development.
  W 2018 r. Marvipol Development planuje rozpocząć budowę nawet 12 inwestycji z ponad 122 tys. m2 powierzchni użytkowej, zlokalizowanych w Warszawie i Gdańsku. Mariusz Poławski, członek zarządu Marvipol Development podkreśla ogromny potencjał sprzedażowy Spółki. – Na przełomie 2017 i 2018 roku rozpoczęliśmy komercjalizację dwóch nowych inwestycji Marvipol z segmentu premium: kompleksu Unique Tower przy ul. Grzybowskiej w Warszawie oraz apartamentowca Cascade Residence na stołecznym Mokotowie. Lokale w Unique Tower oferowane są w ramach nowego konceptu biznesowego – Unique Apartments – mieszkaniami na wynajem z gwarantowanym nabywcom stałym przychodem. W przygotowaniu mamy kolejne projekty, zlokalizowane w Warszawie oraz Gdańsku. Jestem przekonany, że w stosunku do udanego 2017 roku, 2018 będzie jeszcze lepszy w każdym z biznesowych obszarów naszej firmy- komentuje Mariusz Poławski.

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*