Cascade Residence już w sprzedaży

  Cascade Residence już w sprzedaży

  Giełdowy deweloper rozpoczyna sprzedaż lokali w kameralnym apartamentowcu na Mokotowie. Przy ul. Modzelewskiego powstanie 39 apartamentów o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 3,6 tys. mkw. Budowa budynku ma rozpocząć się na przełomie 2017 i 2018 r., a jej zakończenie planowane jest na połowę 2019 r.

  – Cascade Residence to projekt adresowany do klientów doceniających wartość wysokiej jakości architektury i wykończenia, chcących mieszkać blisko serca Warszawy i równocześnie szukających ucieczki od codziennego wielkomiejskiego zgiełku. Dzięki ustronnej lokalizacji i dogodnemu skomunikowaniu mieszkańcy inwestycji będą mogli cieszyć się spokojem w domowym zaciszu, nie rezygnując z życia w sąsiedztwie centrum stolicy. Projektując apartamenty w Cascade Residence zadbaliśmy o to, by każdemu z nich nadać indywidualny charakter. Zgodnie z najwyższymi standardami Marvipol zadbaliśmy o to, by budynek wyróżniał się nie tylko pięknem i jakością wykończenia elewacji, ale by również jego części wspólne stały się, dzięki stylowemu wykończeniu, wizytówką budynku. Z myślą o mieszkańcach stworzyliśmy z tyłu budynku prywatny ogród – zieloną enklawę, w której zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli, w komfortowych warunkach, spędzać wolny czas – informuje Mariusz Poławski, członek zarządu Marvipol i dyrektor zarządzający segmentu deweloperskiego Grupy Marvipol.

  Cascade Residence powstaje w drugiej linii zabudowy od pobliskiej ulicy Woronicza, zapewniając mieszkańcom spokój w sercu tętniącego życiem Mokotowa. Bliskość ulic Woronicza i Alei Niepodległości oraz stacji metra Wierzbno (5 min. piechotą) gwarantuje dogodny dojazd do każdego zakątka Warszawy. Stylowa architektura, wykończona piaskowcem elewacja, panoramiczne przesuwne okna wykonane z drewna czy przestronne tarasy to tylko niektóre zalety inwestycji. Ważnym atutem inwestycji jest prywatne zielone patio, z kaskadową fontanną, ławkami w cieniu pergoli.

  Cascade Residence to kolejna z  planowanych do wprowadzenia do sprzedaży na przestrzeni kilku miesięcy inwestycji Marvipol z segmentu premium. W najbliższym czasie do sprzedaży  trafią apartamenty z inwestycji przy ul. Topiel na warszawskim Powiślu. – Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, coraz częściej szukającym wyjątkowych mieszkań w prestiżowych lokalizacjach. Mamy bogate doświadczenie w realizacji projektów adresowanych do najbardziej wymagających klientów, chcemy, by projekty ze średniej i wyższej półki w kolejnych latach stanowiły znaczącą część naszej oferty – informuje Mariusz Poławski.

   

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*