Topiel 18

Hill Park Apartments

Apartament pokazowy w Hill Park Apartments to przykład stylu eklektycznego, w którym nowoczesne, eleganckie wnętrza przenikają się z klasyką z elementami glamour. Poszczególne pomieszczenia apartamentu dostosowane zostały swoim charakterem do profilu ich przyszłych mieszkańców, np. pokój nastolatka to chłody styl loftowy, a sypialnia, garderoba i łazienka gospodarzy to świeży i elegancki styl klasyczny. W mieszkaniu królują naturalne materiały takie jak drewno, marmur i naturalny łupek, a wyposażenie stanowią designerskie modele lamp czy mebli.

Lake Park Apartments

Dwupoziomowy apartament z wysokimi na 6 metrów przeszkleniami został zaprojektowany w stylu nowoczesnym, kojarzącym się zazwyczaj z chłodem i sterylnością. W tym przypadku projektant zastosował jednak liczne elementy z naturalnego drewna oraz ciepłą kolorystykę, przełamując ten stereotyp. Połączenie klasycznych materiałów wykończeniowych z nowoczesnymi, prostymi formami mebli oraz designerskim oświetleniem sprawia, że jest to mieszkanie, w których chcielibyśmy zamieszkać od zaraz.

Riviera Park

Mieszkanie pokazowe zostało zaprojektowane i wykonane na bazie pakietu avantgarde. Dość prosta stylistyka całej aranżacji została wzbogacona o elementy w stylu angielskim, dodające klasy i elegancji, takie jak zabudowa meblowa w kuchni w kolorze ciepłej bieli. Łazienka to również styl angielski. Na ścianach ułożono białe błyszczące płytki - cegiełki lecz aranżację ocieplono przez dodanie elementów drewnopodobnych. W całym mieszkaniu dominują meble i dodatki w stylu kolonialnym.

Central Park Ursynów

Mieszkanie pokazowe w biurze sprzedaży Central Park Ursynów zostało zaprojektowane tak, aby na niewielkiej powierzchni zmieścić wiele funkcji. Swoje miejsce znalazła tu łazienka, funkcjonalna kuchnia, salon z wygodną sofą i kominkiem, stół w jadalni do spożywania posiłków, kącik do pracy oraz sypialnia z komfortowym łóżkiem. Materiały wykończeniowe bazują na pakiecie avantgarde, a cała stylizacja reprezentuje szczególnie lubiany przez kobiety styl glamour. Ozdobna ażurowa ścianka, połyskujące lampy, mięciutka aksamitna sofa, żakardowa narzuta na łóżko czy też ozdobna zastawa stołowa to typowe elementy tego stylu. Całość aranżacji utrzymana w ciepłej bieli, kolorze ecru i delikatnych beżach dopełnia wrażenia przytulności i wygody.

Rezydencja Arteco

Mieszkanie pokazowe w Rezydencji Arteco to propozycja dla zwolenników stylu nowoczesnego. Geometryczne formy prostych, wręcz minimalistycznych mebli w salonie, jadalni i kuchni z pewnością spodobają się młodym, dynamicznym osobom. W pomieszczeniach tych króluje drewno, szarości, czerń i biel. Pozostałe pokoje - sypialnia i pokój dziecięcy to już zdecydowanie cieplejsze klimaty. Mieszkanie zostało zaprojektowane i wykonane na bazie pakietu design plus z licznymi elementami pozapakietowymi.

Bielany Residence

Mieszkanie pokazowe w Bielany Residence reprezentuje raczej chłody styl modern, urozmaicony elementami glamour, takimi jak fantazyjna ażurowa ścianka czy elegancka, kryształowa zastawa stołowa. Proste formy mebli w chłodnej kolorystyce ocieplone zostały przez elementy drewniane oraz delikatne beże dodatków, np. zasłon czy abażurów lamp. Mieszkanie to jest dobrym przykładem pokazującym rolę dodatków w aranżacji wnętrz, przy pomocy których można nadać określony klimat pomieszczeniom. Mieszkanie zostało zaprojektowane i wykonane na bazie pakietu design plus z licznymi elementami pozapakietowymi.