Zarządza domem

Zarządza domem

Z FIBARO swój dom możesz mieć zawsze przy sobie. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz sterować urządzeniami za pośrednictwem telefonu, tabletu lub komputera - z każdego miejsca na świecie. Produkty FIBARO są multifunkcjonalnalne, dzięki czemu Twój dom będzie mógł jeszcze więcej.

Oszczędza energię

Oszczędza energię

Inteligentny system FIBARO pozwala uniknąć niepotrzebnych strat energii. Dzięki podłączeniu urządzenia do systemu możesz je włączyć i wyłączyć, nawet jeśli jesteś poza domem. Możesz monitorować aktualne zużycie prądu i sprawdzać historię pobieranej energii. Przejrzyste wykresy obrazujące wykorzystanie energii pomogą w bardziej efektywnym zarządzeniu zużyciem prądu i zmniejszeniu rachunków.

Zapewnia bezpieczeństwo

Zapewnia bezpieczeństwo

Dzięki inteligentnemu systemowi FIBARO wiesz co dzieje się w domu pod Twoją nieobecność. Odpowiednie czujniki powiadomią Cię o pojawieniu się nieproszonego gościa czy wodzie wydostającej się z uszkodzonej pralki. Dzięki integracji większości domowych urządzeń masz możliwość pełnej kontroli nad swoim mieszkaniem.

Podnosi komfort

Podnosi komfort

Inteligentny system FIBARO daje nieograniczone możliwości personalizacji mieszkania. W dowolnym momencie możesz uruchomić własne sceny, czyli zaprogramowane wcześniej sekwencje zdarzeń i zapewnić odpowiedni nastrój w mieszkaniu np. włączyć ulubioną muzykę czy nastrojowe oświetlenie. FIBARO pozwala w pełni cieszyć się wolnym czasem i sprawia, że jedynym ograniczeniem staje się Twoja wyobraźnia.

Czym jest INTELIGENTNE MIESZKANIE

Inteligentne mieszkanie działa zgodnie z rytmem życia mieszkańców, dostosowuje się do ich potrzeb, dbając o bezpieczeństwo i komfort. Inteligentny system FIBARO umożliwia zarządzanie całym domem niezależnie od tego gdzie się znajdujesz, możesz kontrolować co dzieje się w pomieszczeniach pod Twoją nieobecność za pomocą tabletu lub smartfona. Co więcej, FIBARO pozwala oszczędzić energię oraz daje możliwość kontrolowania urządzeń elektrycznych w mieszkaniu. Dzięki FIBARO wszystko współpracuje ze sobą tak, aby Twoje życie stało sie wygodniejsze i łatwiejsze.

FIBARO W Twoim Mieszkaniu

FIBARO to niezwykle prosty w instalacji i użytkowaniu system, który pomoże Ci kontrolować urządzenia i media w Twoim domu. Działa bezprzewodowo, dzięki czemu jego montaż nie wymaga ingerencji w infrastrukturę pomieszczeń. W każdej chwili możesz dodwać kolejne elementy i stale rozbudowywać system wraz z rosnącymi potrzebami i zwiększającą się liczbą inteligentnych urządzeń w Twoim domu.

ZALETY - co zyskuje klient

możliwość zdalnej
kontroli domu
możliwość dopasowania domu do własnych potrzeb
poprawa
poziomu życia
oszczędność energii - oszczędność na rachunkach
możliwość zarządzania urządzeniamu z każdego miejsca
oszczędność czasu - więcej czasu dla siebie i swoich bliskich