Wybraliśmy generalnego wykonawcę inwestycji Trio Park we Wrocławiu przy ul. Dożynkowej

Wybraliśmy generalnego wykonawcę inwestycji Trio Park we Wrocławiu przy ul. Dożynkowej

Marvipol Development, który ma ponad 26 lat doświadczenia w realizacji inwestycji mieszkaniowych podpisał umowę na budowę osiedla Trio Park we Wrocławiu. W ramach inwestycji powstaną trzy wielorodzinne budynki mieszkalne. Generalnym wykonawcą prac została firma ALSTAL Grupa Budowlana, która prężnie działa na terenie całej Polski.

Trio Park będzie budowane w dzielnicy Klecina przy ulicy Dożynkowej we Wrocławiu. Jest to bardzo atrakcyjna i dobrze skomunikowana lokalizacja, blisko Parku Grabiszyńskiego
oraz malowniczego Parku Południowego.

W ramach inwestycji powstaną trzy czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne, w których łącznie znajdą się 176 mieszka. Każde z mieszkań będzie posiadać w standardzie system automatyki mieszkaniowej, która daje możliwość zdalnego sterowania oświetleniem, wybranymi gniazdkami oraz ogrzewaniem. Projekt przewiduje także wybudowanie podziemnego garażu, a także zagospodarowanie terenów zielonych.

Zgodnie z podpisaną umową, budowa ma się zakończyć w 2025 roku.

Trio Park do nasza kolejna współpraca z firmą ALSTAL Grupa Budowlana – w Gdańsku aktualnie realizujemy osiedle Motława Garden. Generalny wykonawca inwestycji, firma ALSTAL Grupa Budowlana ma bogate doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym i współpracy z największymi polskimi deweloperami.

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zgoda*