pokoje:
piętro
cena:
zł netto
Prognozowany roczny przychód dla właściciela lokalu *

39 238 zł netto

Niniejsza symulacja ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego ani gwarancji uzyskania wskazanych wyników w przyszłości.

Wskazany powyżej przychód został skalkulowany na podstawie dostępnych danych rynkowych w zakresie średniego obłożenia i ceny noclegu w podobnych obiektach na terenie Trójmiasta. Ostateczna kwota przychodu może różnić się od zaprezentowanej, zarówno w górę jak i w dół i będzie zależała od faktycznie uzyskanego przychodu z dzierżawy lokali, który będzie pochodną uzyskanego obłożenia hotelu i ceny lokalu w danym okresie rozliczeniowym. Operator ani Spółka Marvipol Gdańsk Chmielna sp. z o.o. w żaden sposób nie gwarantują uzyskania żadnego elementu zmiennego w wyżej wskazanym modelu. Operator będzie dążył do uzyskania jak najwyższych przychodów z dzierżawy.

Zapraszamy na spotkanie

Chmielna 78 Hotel Gdańsk ****

Gdańsk, Śródmieście
ul. Chmielna róg Toruńskiej

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 09:00 - 17:00

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na poszczególne formy kontaktu:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowych dotyczących oferty Spółek z Grupy Marvipol. Wykaz Spółek znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/lista-spolek.
  Wyrażam zgodę na kontakt:

  Musisz wyrazić zgodę na powyższe zapisy, aby móc wysłać formularz.

  Wyrażam zgodę na otrzymanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowej o ofercie współpracujących z Marvipol Development S.A. doradców kredytowych, aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/kredyty/.
  Wyrażam zgodę na kontakt:

  * - pole obowiązkowe

  Zgoda na wszystkie formy kontaktu

  Wyrażam zgodę na poszczególne formy kontaktu:

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowych dotyczących oferty Spółek z Grupy Marvipol. Wykaz Spółek znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/o-nas/#listaspolek. Wyrażam zgodę na kontakt:
  informacji handlowych
  Wyrażam zgodę na otrzymanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowej o ofercie współpracujących z Marvipol Development S.A. doradców kredytowych, aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości. Lista Doradców znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/kredyty/. Wyrażam zgodę na kontakt:
  Oferta współpracujących
  Wyrażam zgodę na otrzymanie od Marvipol Development S.A. z siedzibą przy ul. Prostej 32, 00-838 Warszawa informacji handlowej o ofercie współpracujących z Marvipol Development S.A. podmiotów oferujących wykończenie mieszkania. Lista Podmiotów znajduje się na stronie pod adresem: https://marvipol.pl/oferta-dodatkowa/. Wyrażam zgodę na kontakt:
  wykończenie mieszkani
  * - pole obowiązkowe

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*