Dołącz do zespołu

Interesuje Cię kariera w branży deweloperskiej? Sprzedaż mieszkań? Zakup działek? Przygotowanie i realizacja inwestycji? W Marvipol Development S.A. możesz rozpocząć lub kontynuować swoją ścieżkę kariery w każdej z tych dziedzin.

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

Marvipol development s.a
Gdańsk
Kontrakt
Mid/Regular
Praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Obsługa klientów w zakresie procesu sprzedaży lokali mieszkalnych oraz lokali usługowych.
Bieżący monitoring rynku nieruchomości i otoczenia konkurencyjnego.
Informowanie klientów o aktualnej ofercie sprzedaży.
Systematyczna praca z bazą klientów firmy.
Przygotowywanie raportów i prognoz sprzedażowych.
Wspieranie procesu sprzedażowego.
Umawianie i koordynowanie planu spotkań z klientami.
Obsługa systemu CRM w zakresie obsługi klientów.

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe.
Min. 5-letnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta (sprzedaż nieruchomości).
Znajomość ustawy deweloperskiej.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Umiejętność budowania relacji z klientami.
Wysoka kultura osobista i komunikatywność.
Orientacja na realizację wyznaczonych celów.
Umiejętność pracy w zespole.
Asertywność, samodzielność i wysoka motywacja do pracy.
Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

To oferujemy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji.
Dobrą atmosferę w zgranym zespole.
Współpracę z doświadczonym zespołem.
Prywatną opiekę medyczną.
Kartę MultiSport.

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.