Dołącz do zespołu

Interesuje Cię kariera w branży deweloperskiej? Sprzedaż mieszkań? Zakup działek? Przygotowanie i realizacja inwestycji? W Marvipol Development S.A. możesz rozpocząć lub kontynuować swoją ścieżkę kariery w każdej z tych dziedzin.

Specjalista ds. aranżacji mieszkań

Marvipol development s.a
Warszawa
umowa o pracę
Pełen etat
Specjalista (mid/regular)
Praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące spotkania z klientami w zakresie zmian aranżacyjnych.
  • Opiniowanie zmian aranżacyjnych.
  • Nanoszenie zmian aranżacyjnych w projektach wykonawczych.
  • Koordynacja międzybranżowa projektów zmian aranżacyjnych.
  • Archiwizacja dokumentów.
  • Kontrolowanie wykonania zmian aranżacyjnych na budowie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe branżowe (budownictwo, architektura).
  • Doświadczenie zdobyte w pracy u dewelopera (ewentualnie u Generalnego Wykonawcy lub w biurze projektowym).
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie oraz elastyczność w pracy.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Dokładność i sumienność.
  • Pozytywne usposobienie i chęć rozwoju zawodowego.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dogodną lokalizację pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji.
  • Dobrą atmosferę w zgranym zespole.
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę MultiSport.

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.