Dołącz do zespołu

Interesuje Cię kariera w branży deweloperskiej? Sprzedaż mieszkań? Zakup działek? Przygotowanie i realizacja inwestycji? W Marvipol Development S.A. możesz rozpocząć lub kontynuować swoją ścieżkę kariery w każdej z tych dziedzin.

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

Marvipol development s.a
Warszawa
kontrakt b2b
Specjalista (mid/regular)
Praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w zakresie procesu sprzedaży lokali mieszkalnych oraz lokali usługowych.
  • Bieżący monitoring rynku nieruchomości i otoczenia konkurencyjnego.
  • Informowanie klientów o aktualnej ofercie sprzedaży.
  • Systematyczna praca z bazą klientów firmy.
  • Przygotowywanie raportów i prognoz sprzedażowych.
  • Wspieranie procesu sprzedażowego.
  • Umawianie i koordynowanie planu spotkań z klientami.
  • Obsługa systemu CRM w zakresie obsługi klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Min. 5-letnie doświadczenie w obszarze obsługi klienta.
  • Znajomość ustawy deweloperskiej.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność budowania relacji z klientami.
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność.
  • Orientacja na realizację wyznaczonych celów.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Asertywność, samodzielność i wysoka motywacja do pracy.
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dogodną lokalizację pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji.
  • Dobrą atmosferę w zgranym zespole.
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę MultiSport.

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.