Marvipol wybrał generalnego wykonawcę inwestycji Conrada 30

Marvipol wybrał generalnego wykonawcę inwestycji Conrada 30

Marvipol Development zawarł z firmą TECHBAU Budownictwo umowę o generalne wykonawstwo inwestycji Conrada30, położonej na warszawskich Bielanach. Kontrakt obejmuje realizację budynku mieszkalnego wraz z 4 lokalami usługowymi, garażem podziemnym oraz niezbędną infrastrukturą. Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2025 roku.

Conrada 30 to elegancki budynek wielorodzinny o podwyższonym standardzie, zlokalizowany w pobliżu zbiegu ulic Wólczyńskiej i Josepha Conrada.

W inwestycji powstanie 85 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od przytulnych 29,48 m² do przestronnych 113,82 m², z rozkładami od 1– do 4–pokojowych oraz 4 lokale usługowe. Każde z mieszkań będzie posiadało powierzchnię dodatkową w postaci ogródka, balkonu i tarasu.

Conrada 30 to wyjątkowy projekt, który formą i detalem nawiązuje do pereł architektury bielańskiej lat 50-tych, dzięki czemu idealnie wpisze się w otoczenie. 

Jedną z głównych zalet lokalizacji jest doskonałe skomunikowanie z pozostałymi częściami miasta. Dzięki bliskości przystanków autobusowych (zlokalizowanych zaledwie 60 m od budynku) i tramwajowych (około 150 m) oraz łatwemu dostępowi do stacji metra Młociny i Wawrzyszew, mieszkańcy będą mogli cieszyć się wygodnym i szybkim dostępem do różnorodnych środków transportu publicznego.

Ponadto, mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do licznych udogodnień, takich jak Centrum Handlowe Galeria Młociny oraz lokalne sklepy, dzięki czemu wszystko, czego potrzebują, będzie w zasięgu ręki.

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zgoda*