Marvipol startuje z nową inwestycją Gardenia Lagom

Marvipol startuje z nową inwestycją Gardenia Lagom

Sprzedaż mieszkań w nowym Osiedlu Gardenia-Lagom przy ul. Głębockiej na warszawskiej Białołęce rozpoczął właśnie Marvipol Development –  deweloper z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Gardenia Lagom to cztery budynki w niskiej 3-piętrowej zabudowie, obejmujące 286 mieszkań, garaż podziemny oraz tereny zielone, przy projektowaniu których oparto się o zasady szwedzkiej filozofii lagom.

Osiedle Gardenia Lagom powstanie przy ul. Głębockiej w spokojnej części warszawskiej dzielnicy Białołęka. Cztery budynki w niskiej 3-piętrowej zabudowie obejmą łącznie 286 mieszkań. Deweloper oferuje mieszkania 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe o metrażach od 25 do 85 m2. Na parterze budynku D przewidziano lokal usługowy.

Inwestycja Gardenia Lagom od Marvipol Development nawiązuje do szwedzkiej filozofii lagom, której istotą jest życie w harmonii i zachowanie równowagi między obszarem zawodowym i prywatnym poprzez rozwijanie pasji i kontakt z naturą.

„Rozpoczynamy budowę mieszkań, a za tym stoi nasze myślenie o podnoszeniu jakości życia w mieście. Równowaga między pracą i wypoczynkiem, obowiązkami i przyjemnościami w bliskim kontakcie z naturą są elementami filozofii lagom, której elementy przenosimy na osiedle Gardenia Lagom. Kameralna zabudowa i zielone otoczenie dostępne na wyciągnięcie ręki stworzą idealne miejsce dla osób ceniących wygodę życia, szukających komfortowych przestrzeni do relaksu i rekreacji” – podkreślił Grzegorz Kawecki, wiceprezes Marvipol Development S.A.

Niska trzypiętrowa zabudowa, , maksymalne wykorzystanie światła dziennego w mieszkaniach, ekologiczne i energooszczędne rozwiązania to najważniejsze walory osiedla Gardenia Lagom. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji miejsca postojowe w hali garażowej, boksy na jednoślady i komórki lokatorskie. Na terenie osiedla zaplanowano duży ogród, zielony dziedziniec ze strefą relaksu, plac zabaw dla dzieci, a także wiaty rowerowe i paczkomat.

W standardzie zastosowane zostaną rozwiązania smart i eko, pozwalające obniżać koszty i dbać o środowisko naturalne. Na osiedlu zaprojektowano proekologiczne rozwiązania w postaci: paneli fotowoltaicznych, pakietu antysmogowego, czujnika powietrza Airly, zbiornika na deszczówkę. Każde mieszkanie w standardzie zostało wyposażone w system automatyki mieszkaniowej, która pozwala na sterowanie oświetleniem, wybranymi gniazdkami i temperaturą.

Lokalizacja Gardenia Lagom daje dostęp do bogatej infrastruktury i rozwiniętej komunikacji miejskiej. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe, a przy ul. Kondratowicza na Targówku zaplanowano stację metra. Nieopodal położona, droga ekspresowa S8, zapewnia szybki przejazd do innych dzielnic stolicy Niedaleko osiedla znajdują się szkoły, przedszkola oraz liczne sklepy, np.: centrum handlowe Atrium Targówek, M1, Ikea, Decathlon. Pobliskie parki, rozlegle tereny rekreacyjne oraz trasy rowerowe sprzyjają rekreacji i odpoczynkowi.

Za koncepcję architektoniczną osiedla odpowiada pracownia GCK

Więcej informacji na temat tej inwestycji można uzyskać na stronie internetowej: www.gardenialagom.pl

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

Siedziba Firmy

Marvipol Development S.A.
Warszawa, ul. Prosta 32
Recepcja czynna
Pon-Pt: 9:00-17:00
22 536 50 00

Szukasz Pracy

Sprawdź nasze oferty i aplikuj
PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zgoda*