Zarząd Marvipol Development w nowym składzie

  Zarząd Marvipol Development w nowym składzie

  Rada Nadzorcza giełdowego dewelopera podjęła decyzję o zmianach w zarządzie Spółki. Wiceprezesem Zarządu Marvipol Development S.A. został Mariusz Poławski, dotychczasowy członek Zarządu Spółki, do zarządu dołączył również Robert Pydzik, dyrektor finansowy Spółki.

  Mariusz Książek, prezes i główny akcjonariusz Marvipol Development, podkreśla, że zmiany w zarządzie zamykają, na poziomie organizacji, proces podziału grupy Marvipol i są odpowiedzią na nowe wyzwania, przed jakimi staje Marvipol Development. – Naszym celem jest dynamiczny wzrost skali działalności Marvipol Development, tak w segmencie mieszkaniowym, jak i magazynowym. Panowie Mariusz Poławski i Robert Pydzik to świetni menadżerowie, doskonale znający zarówno arkana funkcjonowania Spółki, jak i rynku nieruchomości.  Jestem przekonany, że Marvipol Development, kierowany przez Zarząd w przebudowanym składzie, będzie jeszcze skuteczniej realizował strategię dynamicznego wzrostu i skutecznego pomnażania powierzonego przez Akcjonariuszy kapitału – podkreśla Mariusz Książek, prezes Marvipol Development.

  Mariusz Poławski, absolwent magisterskich studiów menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, posiada ponad 15 lat doświadczenia na stanowiskach menedżerskich. Od 2003 roku związany jest z Grupą Kapitałową Marvipol – początkowo jako dyrektor zarządzający rozwijanych wówczas w ramach Grupy sieci myjni samochodowych, następnie wiceprezes zarządu w dealerskich spółkach z segmentu motoryzacyjnego Grupy, a w ostatnich latach – członek zarządu i dyrektor operacyjny segmentu deweloperskiego, odpowiadający m.in. za szeroko pojętą realizację i komercjalizację projektów deweloperskich Grupy Marvipol Development.

  Robert Pydzik, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego ze specjalizacją ekonometria i statystyka, od ponad 25 lat jest związany z rynkiem finansowym, ma również 15 lat doświadczenia na rynku deweloperskim. Robert Pydzik wcześniej pełnił funkcje kierownicze m.in. w PKO BP, Banku BGŻ S.A. oraz w firmach deweloperskich, m.in. Synergia 99 i w grupie WIKANA (jako CFO i CEO). Z Grupą Kapitałową Marvipol związany jest od 2017 r.

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*