Marvipol przybył na Wyspę Spichrzów

  Marvipol przybył na Wyspę Spichrzów

  Giełdowy deweloper umacnia swoją pozycję w Trójmieście. Marvipol sfinalizował zakup kolejnej działki w Gdańsku w niezwykle prestiżowej lokalizacji – na Wyspie Spichrzów.

  Nabycie działki w śródmieściu Gdańska to druga tegoroczna inwestycja Marvipol S.A. w Trójmieście. Wcześniej deweloper nabył parcelę przy ulicy Toruńskiej w sąsiedztwie Wyspy Spichrzów. – Konsekwentnie budujemy naszą pozycję na trójmiejskim rynku. Sprzyjająca koniunktura oraz duże zapotrzebowanie na mieszkania w średnim i wyższym standardzie, w których budowie się specjalizujemy, to argumenty, które przekonały nas do wyboru tej aglomeracji. Interesują nas przede wszystkim nieruchomości pod kameralne projekty o podwyższonym standardzie, nie wykluczamy jednak realizacji większych projektów – komentuje Mariusz Książek, prezes Marvipol.

  Na parceli o powierzchni 3,5 tys. m2położonej w okolicach ulic Chmielnej Marvipol zrealizuje projekt mieszkaniowy z 9 tys. m2 PUM. Mariusz Poławski, członek zarządu Marvipol S.A. i dyrektor zarządzający deweloperskiego segmentu Grupy Marvipol, podkreśla atrakcyjną lokalizację nabytej nieruchomości. – Wyspa Spichrzów ma wszelkie predyspozycje ku temu, by stać się jedną z najmodniejszych lokalizacji w Gdańsku. Sąsiedztwo największych atrakcji turystycznych miasta, m.in. Żurawia, Filharmonii Bałtyckiej i ulicy Długiej, bliskość nabrzeża Motławy tworzą niepowtarzalny, urokliwy klimat, który doskonale wpisuje się w wizję, która od ponad 20 lat przyświeca Marvipol S.A., czyli realizację nowoczesnych inwestycji, charakteryzujących się ponadczasową architekturą oraz wysoką jakością wykonania w wyjątkowej lokalizacji. Co ważne – nieruchomość na Wyspie Spichrzów objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego. Chcemy, by realizacja inwestycji na działce przy ul. Chmielnej wystartowała w 2018 r. – informuje Mariusz Poławski.

  Zakup działki na Wyspie Spichrzów jest piątą tegoroczna transakcją Marvipol S.A. na rynku gruntów pod projekty mieszkaniowe. Od początku 2017 roku deweloper, obok zakupu nieruchomości położonej przy ul. Toruńskiej w Gdańsku, nabył również trzy parcele w stolicy zlokalizowane przy ulicach: Grzybowskiej, Siedmiogrodzkiej oraz Okrzei.

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*