Marvipol Development z rekordem sprzedaży

  Marvipol Development z rekordem sprzedaży

  Giełdowy deweloper w 2019 r. zawarł 942 umowy sprzedaży mieszkań i lokali usługowych, o 12 proc. więcej niż rok wcześniej. To najlepszy wynik w historii firmy. Wartość sprzedanych lokali wzrosła o 29 proc. do rekordowych 511,2 mln zł, o czym przesądziło m.in. wzmocnienie oferty mieszkaniowej Marvipol Development o projekty adresowane do najbardziej wymagających klientów. W minionym roku deweloper przekazał klientom 772 lokale (+2,3 proc. rdr.) o łącznej wartości 284,6 mln zł.

  – 2019 r. zakończyliśmy z rekordowym, wartościowo i ilościowo, wynikiem sprzedaży lokali mieszkalnych i usługowych, realizując z nawiązką sprzedażowe cele na 2019 r. Zdywersyfikowana, adresowana do zróżnicowanego grona klientów oferta mieszkaniowa, którą tworzą lokale w wyróżniających się na rynku inwestycjach cieszy się rosnącym zainteresowaniem klientów, co znajduje odzwierciedlenie w wynikach sprzedażowych Grupy. Strategia rozwoju segmentu deweloperskiego Grupy zakłada wzrost wolumenu sprzedawanych mieszkań do ponad 1 tys. lokali przy realizacji ponad 20 proc. marży na sprzedaży mieszkań. 2019 r. wydatnie przybliżył nas do realizacji tego celu – komentuje Mariusz Książek, prezes Marvipol Development.

  Na koniec 2019 r. Grupa Marvipol Development realizowała lub przygotowywała do realizacji projekty z 213 tys. m² PUM/PUU, z których 40% na koniec roku była w realizacji. W 2020 r. Grupa może wprowadzić do realizacji 10 projektów z 2 tys. lokali i 80 tys. m² PUM/PUU, zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku oraz Kołobrzegu.

  Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych

  Siedziba Firmy

  Marvipol Development S.A.
  Warszawa, ul. Prosta 32
  Recepcja czynna
  Pon-Pt: 9:00-17:00
  22 536 50 00

  Szukasz Pracy

  Sprawdź nasze oferty i aplikuj
  PRZEDSTAWIONE NA STRONIE WWW WIZUALIZACJE ORAZ MODELE BUDYNKÓW MAJĄ CHARAKTER POGLĄDOWY. WYGLĄD BUDYNKÓW ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU MOGĄ SIĘ NIEZNACZNIE ZMIENIĆ NA ETAPIE REALIZACJI.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Zgoda*